Gra Tannenberg zadebiutowała dzisiaj na Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Tannenberg
Tannenberg

Tannenberg opuszcza dzisiaj wczesny dostęp i w finalnej wersji debiutuje na platformie Steam. Za produkcję odpowiadają firmy BlackMill Games i
M2H, twórcy innej sieciowej strzelanki osadzonej w realiach I wojny światowej zatytułowanej Verdun. Tym razem jednak akcja przeniesie graczy na front wschodni, gdzie w 2014 roku, pod tytułowym Tannenbergiem miała miejsce bitwa pomiędzy Imperium Rosyjskim a Cesarstwem Niemieckim.

Wraz z premierą finalnej wersji, gra otrzymała zwiastun, na którym zaprezentowano nową mapę oraz dodane do gry wojska bułgarskie. Gracze otrzymają także nowy arsenał, w skład którego wejdą między innymi karabin Berdan II – zaprojektowana przez Rosjan broń, którą Bułgarzy wykorzystywali w I wojnie światowej. Jednak nie cały nowy arsenał wprowadzony w aktualizacji dostanie się tylko w bułgarskie ręce – oddziały rosyjskie i niemieckie będą mogły używać nowych chemicznych i dymnych granatów, podczas gdy Rumuni otrzymają dostęp do zaprojektowanego przez Brytyjczyków karabinu Martini-Henry.

Nowa mapa Dobricz umieści graczy w walkach z widokiem na rzekę Dunaj podczas gdy będą starali się przejąć kontrolę nad położonymi na szczytach gór fortyfikacjami, jednocześnie powstrzymując ataki z dolin położonych nieopodal! Wliczając ją do innych map już dostępnych w grze oznacza to, że teraz gracze będą mogli walczyć na polach bitwy rozciągniętych od Morza Bałtyckiego do Morza Czarnego.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów