Gra KURSK zadebiutuje w październiku na PC. Wersje konsolowe pojawią się w pierwszej połowie 2019 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas Pixel Heaven 2018 studio Jujubee ogłosiło, że gra KURSK ukaże się na rynku 11 października na komputerach osobistych oraz w pierwszej połowie 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeszcze w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż produkcji.

KURSK pojawi się w sklepach w dwóch wersjach – standardowej, zawierającej grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz soundtrack, jak i w wersji kolekcjonerskiej, w której poza zawartością wersji standardowej, otrzymamy nadchodzące DLC zatytułowane Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku oraz nowelę O.R.P. w formie ebooka.

KURSK będzie grą przygodową inspirowaną historią zatonięcia okrętu podwodnego K-141 Kursk. W grze wcielmy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły światem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów