Gra Frantics zasiliła dzisiaj imprezową bibliotekę PlayLink na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Frantics
Frantics

Dzisiaj zadebiutowała nowa produkcja z kategorii PlayLink, do której zaliczają się gry imprezowe wykorzystujące możliwości smartfonów z systemem iOS i Android. Gra Frantics, bo o niej właśnie mowa, pozwala rywalizować aż czterem osobom jednocześnie w serii 15 zwariowanych mini gier, które wymagają od uczestników różnych umiejętności. Jedne opierają się na zręczności, przy innych trzeba trochę pogłówkować. Ci którzy nie potrafią się popisać ani refleksem, ani też umiejętnością rozwiązywania problemów logicznych, też nie są skazani na porażkę. Gra bowiem pozwala na manipulowanie pozostałymi graczami.

W Frantics wcielamy się w sympatyczne plastelinowe zwierzaki, a nad przebiegiem rywalizacji czuwa przebiegły lis, który wzbogaca zabawę przez sprawianie graczom kłopotów czy zlecanie tajnych misji. Gospodarz zabawy bywa niesprawiedliwy, a także potrafi zmieniać reguły w trakcie gry, należy więc cały czas mieć się na baczności.

Frantics otrzymało kategorię wiekową 3 w systemie PEGI, co oznacza, że gra jest odpowiednia nawet dla młodych graczy i bez problemu bawić mogą się przy niej całe rodziny. Sprzyja temu również kolorowa i bardzo charakterystyczna oprawa graficzna, w której postacie zwierząt i elementy otoczenia przedstawiono tak, że wydają się być ulepione z plasteliny. Dodatkowym atutem jest pełna polska wersja językowa z dubbingiem.

Frantics – polski zwiastun premierowy

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów