Google Stadia zadebiutuje już w przyszłym miesiącu

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Stadia

Google Stadia, zupełnie nowe platforma streamingowa mająca zrewolucjonizować branżę, otrzymała dokładną datę premiery. Amerykanie poinformowali, że w najnowsze produkcje za pomocą przeglądarki, smartfona lub Chromecast Ultra, podpiętego do naszego telewizora, będziemy mogli zagrać już 19 listopada tego roku. Stadia na samym początku rozpocznie swój wirtualny podbój wyłącznie w płatnej formie.

By skorzystać z jej możliwości będziemy musieli wykupić miesięczną subskrypcję Stadia Pro, wycenioną na $9,99. Darmowa wersja platformy ma zadebiutować w przyszłym roku. Moc Google Stadia jest porównywana z najnowszymi konsolami i już na premierę ma zapewnić rozgrywkę w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. W przyszłości usługa ma zapewnić rozgrywkę w 8K i 120 klatek na sekundę, ale do takich deklaracji należy w chwili obecnej podchodzić dość ostrożnie. Główne założenia Google Stadia będziecie mogli zobaczyć na materiale załączonym poniżej.

Google Stadia – Najnowsza prezentacja:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów