Godfall – tytuł startowy dla PlayStation 5 na krótkim wideo

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Godfall
Godfall

W sieci pojawiło się krótkie wideo z Godfall, czyli pierwszej gry oficjalnie zapowiedzianej na konsolę PlayStation 5. Filmik przedstawia walkę i pochodzi prawdopodobnie ze zwiastuna, który nie został jeszcze opublikowany.

Materiał trwa zaledwie 6 sekund. Mimo tego możemy rzucić okiem, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Już na pierwszy rzut oka widzimy inspirację dziełami studia From Software.

Warto wspomnieć, że w grudniu podczas gali The Game Awards deweloperzy zaprezentowali światu pierwszy zwiastun. Choć zabrakło w nim fragmentów rozgrywki, to efektowne CGI sprawiło, że wielu graczy zaczęło baczniej przyglądać się temu tytułowi.

Godfall jest grą akcji z elementami loot-shootera. Trzeba jednak zaznaczyć, że produkcję osadzono w realiach fantasy. Zamiast broni palnej głównym orężem będzie broń biała.

Tytuł zmierza nie tylko na PlayStation 5, ale również na komputery osobiste. Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery, ale zbiegnie się ona zapewne z debiutem najnowszej konsoli firmy Sony.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów