Ghostbusters: Spirits Unleashed – zapowiedziano kooperacyjnych pogromców duchów

Ghostbusters Spirits Unleashed
Ghostbusters Spirits Unleashed

Studio IllFonic zapowiedziało kolejną kooperacyjną grę na licencji – tym razem będziemy mogli wcielić się w pogromców duchów.

W Ghostbusters: Spirits Unleashed wcielmy się w jednego z czterech pogromców, którzy ścigają ducha lub właśnie w mistyczną postać, która musi pokrzyżować im plany. W grze nie zabraknie wielu ciekawych zabawek, ulepszeń oraz umiejętności. Tytuł będzie wspierał crossplay na konsolach i PC, a w przypadku braku towarzyszy z realnego świata zaoferuje pomoc sztucznej inteligencji. Średnio stracia mają trwać około 10 minut.

Ghostbusters: Spirits Unleashed będzie produkcją dostosowaną do graczy w różnym wieku, dlatego twórcy zdecydowali się ją zrealizować w kreskówkowej stylistyce i w komediowej konwencji.

Studio IllFonic stojące za projektem ma na swoim koncie kilka innych kooperacyjnych tytułów opartych na filmowych licencjach jak Friday the 13th czy Predator: Hunting GroundsGhostbusters: Spirits Unleashed pojawi się w Epic Games Store na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox Series X|S i Xbox One pod koniec roku. Warto wspomnieć, że deweloper pracuje obecnie także nad kooperacyjną strzelanką Arcadegeddon, która również w tym roku ma zadebiutować na PC i konsoli PlayStation 5.