Ghost Recon Breakpoint na PC tylko w Epic Games Store i Uplay. Zapisy do testów beta już wystartowały

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

To już chyba nikogo nie szokuje. Ubisoft postanowił zacieśnić związek z Epic i kolejna gra od Francuzów ominie platformę Steam. Ghost Recon: Breakpoint będzie dostępne na PC wyłącznie w Uplay oraz w Epic Games Store. Podobna sytuacja miała miejsce przy premierze The Division 2. Wyłączność ma oczywiście charakter czasowy.

Pojawiły się także nowe informacje dotyczące testów beta. Otóż początkowo zakładano, że dostęp do zamkniętej bety Ghost Recon Breakpoint otrzymają wyłącznie gracze kupujący grę w przedsprzedaży. Jednak okazuje się, że każdy z zainteresowanych nową produkcją Ubisoftu będzie w stanie ją sprawdzić, ponieważ otwarto zapisy do testów gry. Wystarczy przejść tutaj, aby zapisać się do testów, wybierając dla siebie platformę.

Ghost Recon Breakpoint Beta

W tej chwili nie wiemy co będzie wchodziło w skład zawartości testowej wersji najnowszej odsłony przygody Duchów, ale miejmy nadzieję, że przynajmniej częściowo zapoznamy się z nowymi mechanikami w grze. Jedną z nich będzie możliwość wykorzystania błota jako elementu kamuflażu, czy ciche zabójstwa bez konieczności używania broni palnej.

Pamiętajcie, że zapisanie do beta testów nie oznacza dostania się do nich. Zostaniecie umieszczeni na liście oczekujących, a bliżej terminu rozpoczęcia testów dostaniecie mail z kodem do wykorzystania. Jedynie zamówienie gry w przedsprzedaży daje pewność udziału w zamkniętych beta testach.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: mail od Ubisoft

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów