Ghost of Tsushima 2 na PlayStation 5 jest w fazie rozwoju

Ghost of Tsushima 1 e1577143641847

Wygląda na to, że Sucker Punch Productions rozpoczyna produkcję swojej następnej gry, która prawdopodobnie będzie kontynuacją Ghost of Tsushima.

  • Sucker Punch Productions prawdopodobnie tworzy już grę Ghost of Tsushima 2.
  • Sugerują to ogłoszenia o prace zamieszczane na stronie dewelopera.
  • Wygląda na to, że marka Infamous na razie nie zostanie reaktywowana.
  • Sprawdź, czy warto zagrać – Ghost of Tsushima recenzja.

Ghost of Tsushima 2 zostanie wydane na PS5

Ostatnią grą autorstwa Sucker Punch Productions było nieźle oceniane Ghost of Tsushima. Wygląda na to, że następną produkcją, jaką będą tworzyć, to kolejna odsłona produkcji o feudalnej Japonii. Sugeruje to zaktualizowana lista wolnych miejsc pracy dostępna na oficjalnej stronie deweloperów. Fani serii Infamous, którzy liczyli na powrót marki, mogą być zawiedzeni.

W tej chwili Sucker Punch szuka specjalisty ds. technologii, który zostanie jednym ze starszych projektantów walki w nadchodzącej grze. Jednocześnie wymagania stawiane kandydatowi bezpośrednio wspominają o znajomości Ghost of Tsushima i „doskonałym zrozumieniu kluczowych cech mechaniki walki tej gry”.

Warto zauważyć, że jesienią ubiegłego roku, Sucker Punch Productions szukało scenarzysty, który jest dobrze obeznany z historią feudalnej Japonii i był gotowy do tworzenia w tej tematyce.

Inicjatywy związane z tworzeniem Ghost of Tsushima nie powinny być dużym zaskoczeniem. Projekt został ciepło przyjęty przez graczy i niedawno przekroczył próg pięciu milionów sprzedanych egzemplarzy. Gracze wybrali także Ghost of Tsushima grą roku The Game Awards 2020. Sony przyznało, że sukces produkcji przerosło ich oczekiwania.