Games with Gold październik – poznaliśmy gry z oferty?

GwG w październiku ze świetną ofertą?

| @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Games with Gold
Games with Gold

W sieci pojawiła się plotka na temat najnowszej październikowej rozpiski Games with Gold. Według informacji Microsoft ma zaoferować w przyszłym miesiącu świetny zestaw gier. Posiadacze Xbox One będą mogli ograć cztery niezłe tytuły. Wśród nich m.in. Śródziemie: Cień Mordoru, DmC: Devil May Cry oraz dostępne we wstecznej kompatybilności Castlevania: Lords of Shadow i Blood Drive.

Największą grą z tej listy jest na pewno Śródziemie: Cień Mordoru.  Historia gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego jego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko, to co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis. Gra w serwisie Metacritic ma średnią 87%.

DmC: Devil May Cry to również ciekawa dobrze oceniana produkcja. DmC przedstawia historię młodego Dantego, odkrywającego co tak naprawdę niesie ze sobą bycie dzieckiem demona i anioła. Produkcja charakteryzuje się stylową i płynną walką.

[Przeciek okazał się nieprawdziwy. Z oficjalną październikową ofertą możecie zapoznać się tutaj]

Wcześniejsze rozpiski Games with Gold

Październikowa oferta Games with Gold zapowiada się niesamowicie dobrze. Jest to jednak tylko plotka i na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać.

Games with Gold październik 2017:

  • Śródziemie: Cień Mordoru (XONE)
  • DmC: Devil May Cry (XONE)
  • Castlevania: Lords of Shadow (XONE + X360)
  • Blood Drive (XONE + X360)
Games With Gold Październik 2017 Plotka

Games with Gold październik 2017 – plotka

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch