Games with Gold październik 2018 – znamy gry

Games with Gold
Games with Gold

Microsoft ogłosił dzisiaj listę gier, które będą w październiku dostępne za darmo dla abonentów usługi Xbox Live Gold. Rozpiska raczej nie zadowoli graczy czekających na tytuły AAA z Xbox One.

W zamian za to w najbliżej ofercie zostanie udostępniony m.in. nieźle oceniany indyk Overcooked. Gra daje masę zabawy zwłaszcza gdy gramy z inną osobą. W czasie rozgrywki wcielamy się w kucharzy, którzy są opowiedziani za przygotowanie zamówionych przez gości potraw. Cała sztuka polega na tym, by zrobić to szybko i przypilnować dań na każdym z etapów.   Overcooked musimy myśleć intensywnie i perspektywistycznie. Etapy to kilkuminutowe wyzwania, w których ilość przygotowanych dań i szybkość z jaką je wykonamy, wpływa na wynik końcowy. W serwisie Metacritic gra zebrała oceny na poziomie 80%.

Drugą grą na konsolę Xbox One jest – Victor Vran. Jest to RPG akcji z gatunku hack’n’slash. W czasie gry wcielamy się w tytułowego Victora, łowcę demonów.

Dzięki wstecznej kompatybilności Xbox One, będziecie mogli ograć także przygody Agenta 47 – Hitman: Blood Money. Ciekawie wygląda sytuacja z drugą grą na Xbox 360 – Stuntman: Ignition. Produkcja nie jest dostępna w polskim cyfrowym sklepie i prawdopodobnie w zamian za nią dostaniemy coś innego.

Pełna rozpiska znajduje się poniżej:

Games with Gold październik 2018

  • Overcooked – Xbox One
  • Victor Vran – Xbox One
  • Hitman: Blood Money – Xbox 360
  • Stuntman: Ignition – Xbox 360 – gra nie jest dostępna w polskim sklepie, więc możliwe, że dostaniemy coś innego
Games With Gold Październik 2018
Games With Gold Październik 2018

Jesteście zadowoleni z takiej rozpiski?