Gamedec – z nowym fragmentem rozgrywki i kampanią na Kickstarterze!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Gamedec
Gamedec

Gamedec, czyli najnowsza produkcja Anshar Studios, otrzymało dziś nowy, trwający 10 minut fragment rozgrywki. Ponadto twórcy udostępnili również kampanię na Kickstarterze, gdzie każdy może wesprzeć deweloperów i ich nadchodzący projekt.

Wspomniany materiał to świetna okazja, aby zobaczyć, jak dzieło naszych rodaków prezentuje się w akcji. Ponadto wideo zostało okraszone komentarzem Magdaleny Cieleckiej, czyli szefowej produkcji w polskim studio.

Jest to więc również idealny moment, aby dowiedzieć się masy szczegółów oraz ciekawych informacji na temat Gamedec.

Akcja gry ma miejsce w XXII wieku w cyberpunkowej Warszawie, gdzie mieszkańcy spędzają znacznie więcej czasu w świecie wirtualnym, aniżeli rzeczywistym. Za inspirację posłużyły deweloperom książki autorstwa Marcina Przybyłki, które noszą ten sam tytuł.

Podczas zabawy wcielimy się w prywatnego detektywa, zajmującego się przestępstwami popełnionymi w świeci wirtualnym. Warto podkreślić nieliniowość fabuły, która ma być jedną z najmocniejszych stron produkcji.

Deweloperzy podkreślają, że w świecie gry każda decyzja ma znaczenie. Nasze wybory wpływają nie tylko na przedstawioną historię, ale także na świat gry oraz na protagonistę.

Gamedec to RPG z widokiem izometrycznym. Główną osią zabawy są zadania fabularne. Każdy problem w świecie gry będziemy mogli rozwiązać w sposób siłowy lub za sprawą długich konwersacji z postaciami niezależnymi. Produkcja ma zadebiutować na rynku w tym roku na komputerach osobistych.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów