Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Gamedec – z nowym fragmentem rozgrywki i kampanią na Kickstarterze!

Gamedec
Gamedec

Gamedec, czyli najnowsza produkcja Anshar Studios, otrzymało dziś nowy, trwający 10 minut fragment rozgrywki. Ponadto twórcy udostępnili również kampanię na Kickstarterze, gdzie każdy może wesprzeć deweloperów i ich nadchodzący projekt.

Wspomniany materiał to świetna okazja, aby zobaczyć, jak dzieło naszych rodaków prezentuje się w akcji. Ponadto wideo zostało okraszone komentarzem Magdaleny Cieleckiej, czyli szefowej produkcji w polskim studio.

Jest to więc również idealny moment, aby dowiedzieć się masy szczegółów oraz ciekawych informacji na temat Gamedec.

Akcja gry ma miejsce w XXII wieku w cyberpunkowej Warszawie, gdzie mieszkańcy spędzają znacznie więcej czasu w świecie wirtualnym, aniżeli rzeczywistym. Za inspirację posłużyły deweloperom książki autorstwa Marcina Przybyłki, które noszą ten sam tytuł.

Podczas zabawy wcielimy się w prywatnego detektywa, zajmującego się przestępstwami popełnionymi w świeci wirtualnym. Warto podkreślić nieliniowość fabuły, która ma być jedną z najmocniejszych stron produkcji.

Deweloperzy podkreślają, że w świecie gry każda decyzja ma znaczenie. Nasze wybory wpływają nie tylko na przedstawioną historię, ale także na świat gry oraz na protagonistę.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Gamedec to RPG z widokiem izometrycznym. Główną osią zabawy są zadania fabularne. Każdy problem w świecie gry będziemy mogli rozwiązać w sposób siłowy lub za sprawą długich konwersacji z postaciami niezależnymi. Produkcja ma zadebiutować na rynku w tym roku na komputerach osobistych.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement