Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo w Humble Bundle

Galactic Civilizations II w wersji Ultimate, to kolejna klasyczna perełka, która bezpłatnie może zasilić twoją bibliotekę na platformie Steam.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Galactic Civilizations II
Galactic Civilizations II

Gra Galactic Civilizations II: Ultimate Edition będzie przez dwa dni dostępna za darmo w Humble Bundle. By otrzymać grą wystarczy wejść na tę stronę i zalogować się na swoje konto.  Edycja Ultimate zawiera podstawową wersję Galactic Civilizations II: Władcy Strachu oraz dwa rozszerzenia Dark Avatar i Twilight of the Arnor.

Galactic Civilizations II to kosmiczna strategia turowa z 2006 roku. Akcja gry osadzona została w odległej przyszłości, a dokładnie w XXIII wieku. Wcielamy się w przywódcę Zjednoczonej Ziemi, która musi stawić czoła zwycięzcy wojny pomiędzy Imperium Drengin a Rasą Prekursorów, znaną również jako Dread Lords. Głównym elementem gry są kosmiczne bitwy.

Zwiastun Galactic Civilizations II

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch zadebiutuje już w październiku - https://t.co/6VKLVhkxQk https://t.co/AbdniZJB5w
Showmax przypomina o premierze swojego najnowszego serialu - https://t.co/9eSFNVViIp https://t.co/lwRcsSrH4D

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch