Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo w Humble Bundle

Galactic Civilizations II w wersji Ultimate, to kolejna klasyczna perełka, która bezpłatnie może zasilić twoją bibliotekę na platformie Steam.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Galactic Civilizations II
Galactic Civilizations II

Gra Galactic Civilizations II: Ultimate Edition będzie przez dwa dni dostępna za darmo w Humble Bundle. By otrzymać grą wystarczy wejść na tę stronę i zalogować się na swoje konto.  Edycja Ultimate zawiera podstawową wersję Galactic Civilizations II: Władcy Strachu oraz dwa rozszerzenia Dark Avatar i Twilight of the Arnor.

Galactic Civilizations II to kosmiczna strategia turowa z 2006 roku. Akcja gry osadzona została w odległej przyszłości, a dokładnie w XXIII wieku. Wcielamy się w przywódcę Zjednoczonej Ziemi, która musi stawić czoła zwycięzcy wojny pomiędzy Imperium Drengin a Rasą Prekursorów, znaną również jako Dread Lords. Głównym elementem gry są kosmiczne bitwy.

Zwiastun Galactic Civilizations II

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów