Gal Metal na Nintendo Switch z nowym zwiastunem

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio XSEED Games udostępniło dzisiaj nowy zwiastun Gal Metal zmierzającego na Nintendo Switch. Najnowszy materiał skupia się na przedstawieniu fabuły gry, która zdecydowanie do najtrudniejszych nie należy. Naszym zadaniem będzie uratowanie ziemi od najeźdźców z kosmosu za pomocą metalu, odrobinę w stylu Guitaroo Man z PlayStation 2.

W Gal Metal gracz wciela się w perkusistę metalowego zespołu i za pomocą JoyConów swobodnie uderza w bębny, tworząc różnorodne combosy i przejścia, wpasowujące się w rytm danego utworu, bez pojawiających się na ekranie not w stylu gier z serii Guitar Hero czy Rock Band. W grze nie zabraknie różnorodnych tutoriali, uczących nas wielu rytmicznych, perkusyjnych schematów.

Gal Metal zadebiutuje na Nintendo Switch jesienią tego roku.

Gal Metal – Najnowszy zwiastun produkcji:

Gal Metal z Marty Friedmanem:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/06/13/gal-metals-e3-trailer-shows-drive-aliens-rock-metal/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów