FutureGrind – kaskaderska gra zręcznościowa już dostępna

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Futuregrind
Futuregrind

Twórcy, studio Milkbag Games, poinformowali o premierze swojej drugiej produkcji. Futurystyczne wyścigi FutureGrind są już dostępne na Nintendo Switch, PC oraz PlayStation 4. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer.

FutureGrind – trailer

FutureGrind zabierze nas w podróż do przyszłości, w której staniemy się zawodnikiem w najtrudniejszym z wyczynowych sportów. Za sterami motoru będziemy wykonywać iście kaskaderskie akrobacje. Nasze wyczyny utrudniać ma zawrotna prędkość oraz fakt, że pojazd musi poruszać się wyłącznie po wyznaczonych torach. Milkbag Games opisuje swoją produkcję w następujący sposób:

Wsiądź na motor i ruszaj na trasę w stylowej grze kaskaderskiej FutureGrind. Kluczem do sukcesu są niezwykłe triki, doskonałe umiejętności i oszałamiająca prędkość. Wykorzystaj swój futurystyczny motor, aby połączyć triki w potężne kombo na zawieszonych w powietrzu szynach. Uważaj tylko na kolor trasy – jeden błąd i wylecisz w powietrze.

Postaraj się zadowolić sponsorów, a będziesz zdobywać nowe motory i ścigać się na odjazdowych torach dla profesjonalistów. Pamiętaj jednak, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje – ktoś obserwuje każdy Twój krok. Kim jest ten ktoś i czego tak naprawdę od Ciebie chce?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów