Frostpunk – polska produkcja zmierza na PS4 i XONE

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Frostpunk
Frostpunk

Frostpunk latem tego roku zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One – poinformowali przedstawiciele 11 bit studios.

Twórcy zapewniają, że oprócz podstawowej wersji gry, posiadacze sprzętów Sony i Microsoftu otrzymają w dniu premiery również dostęp do wszystkich wydanych dotychczas dodatków.

Zmianom ma ulec przede wszystkim sterowanie i interfejs. Deweloperzy podkreślają, że dzięki modyfikacjom w ich ubiegłoroczny hit będzie się grało na PlayStation 4 i Xbox One „naturalnie”.

Przedstawiciele 11 bit studios poinformowali, że prace nad konsolową wersją gry znajdują się na zaawansowanym etapie. Mimo tego nie postanowili ujawnić dokładnej daty premiery tytułu na konsolach.

Przypomnijmy, że Frostpunk zadebiutował na rynku w kwietniu ubiegłego roku na komputerach osobistych. Naszą recenzję dzieła 11 bit studios znajdziecie TUTAJ.

Frostpunk – zwiastun wersji na PS4 i XONE

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów