Forza Motorsport 7 dostępna od dzisiaj na Xbox One i Windows 10

| | Przeczytasz w 2 min.

Dziś zadebiutowały wyścigi Forza Motorsport 7 na konsoli Xbox One oraz komputery PC z systemem Windows 10.

Forza Motorsport 7 to najnowsza odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier wyścigowych, oraz najlepiej oceniona gra w swojej kategorii w tym roku, ze średnią ocen 9/10, wg. serwisu Metacritic. Gra jest od dziś dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych w wersjach Standard oraz Ultimate Edition. Tytuł został również wydany w ramach programu Xbox Play Anywhere, w którym cyfrowe wydania gier dostępne są jednocześnie na konsolę Xbox One oraz system Windows 10, w ramach jednego produktu.

Poczuj dreszcz niebezpieczeństwa i dostrzeż piękno ścigania się. Ciesz się wspaniałą grafiką w prawdziwej rozdzielczości 4K przy prędkości 60 kl./s i w technologii HDR na konsoli Xbox One X. Zbierz w swojej kolekcji ponad 700 samochodów, w tym największy wybór Porsche, Lamborghini i Ferrari, podziwiaj je z każdego ujęcia w trybie Forzavista i opanuj jazdę w ponad 30 słynnych lokacjach, w których warunki pogodowe zmieniają się dynamicznie za każdym razem, gdy się ścigasz. Intensywny deszcz, powiększające się kałuże i ograniczona widoczność sprawiają, że wyścig staje się testem na odwagę i poziom umiejętności kierowcy. Forza Motorsport 7, z nowymi ligami, ulepszonymi trybami oglądania, integracją z usługą Mixer i czołowymi partnerami jak Porsche, jest najlepszą grą wyścigową, zarówno dla graczy, jak i oglądających. Spersonalizuj swój wygląd, korzystając z olbrzymiej kolekcji wyposażenia kierowców, gdzie setki opcji obejmują dekady historii wyścigów i popkultury. Bezpłatna wersja demonstracyjna gry na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10 jest dostępna do pobrania w Sklepie Microsoft.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch