Fortnite będzie wspierało cross-play między Xbox One, PC i urządzeniami mobilnymi

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Epic Games zapowiedziało kilka dni temu, że Fortnite będzie wspierało niebawem cross-play pomiędzy PC, PlayStation 4 i urządzeniami mobilnymi. Jak się w weekend okazało, do gry dołącza się również Xbox One.

Fortnite Team poinformował:

Z radością ogłaszamy współpracę z naszym przyjacielem, firmą Microsoft, na mocy której Fortnite będzie w przyszłości wspierało cross-play, cross-progression oraz cross-purchase, pomiędzy Xbox One, PC, Mac, iOS oraz Android.

Warto zauważyć, że platformy Xbox One i PlayStation 4 nie będą na wzajem wspierały wspólnego grania. Jednak na Twitterze, Phil Spencer i oficjalne konta Fortnite wyrazili chęć wprowadzanie cross-play pomiędzy Xbox One i PlayStation 4, tak więc wszystko wskazuje na to, że problem w tym widzi tylko Sony.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2018-03-09-fortnite-battle-royale-is-heading-to-mobile-devices-soon-features-ps4-and-pc-cross-play

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Kolejny przeciek dotyczący rozpiski PlayStation Plus październik 2018 - https://t.co/gPkB6pNsm4 https://t.co/itT94Kh6q7
Pillars of Eternity II: Deadfire – najnowsze rozszerzenie już dostępne - https://t.co/lPlJhrh6MI https://t.co/2MxTzub7Ak

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch