Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Football Manager 2021 zapowiedziane – gra pojawi się również na konsolach Microsoftu!

Football Manager 2021
Football Manager 2021

Sports Interactive oraz SEGA zapowiedzieli Football Manager 2021 – kolejną odsłonę najbardziej znanego i kompletnego menadżera piłkarskiego. Tegoroczna edycja będzie zawierać kilka zmian, a przede wszystkim ukaże się na nowych platformach. Oprócz wydania gry na PC, Nintendo Switch, iOS i Androida, w tym roku nadszedł czas na wersje na konsole Microsoftu.

Football Manager 2021 Xbox Edition pojawi się na platformach Xbox One i Xbox Series X w grudniu z obsługą cross-save’ów między konsolami.

Football Manager 2021 oraz Football Manager 2021 Touch zadebiutują na PC 24 listopada, a wersja Touch na Switch w grudniu.

Szczegóły dotyczące wersji Football Manager 2021 Touch i Football Manager 2021 Mobile na iOS i Androida zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Football Manager 2021 możecie zakupić w przedsprzedaży na Steamie oraz Epic Games Store. Wersja Touch również jest dostępna na obu platformach – Steam i Epic Games Store. Jeśli zakupicie grę w przedsprzedaży, będzie przysługiwał Wam wczesny dostęp, który powinien być dostępny na około dwa tygodnie przed 24 listopada.

Football Manager 2021 zwiastun

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

OGÓLNE

Potrzebujesz adresu swojej strony internetowej? To oznacza, że powinieneś się zainteresować ofertą operatorów domen, czyli firm, które dają możliwość rejestracji nazw. Wybór odpowiedniego dostawcy...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

Advertisement