Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Football Manager 2019 Touch jest już dostępny na Nintendo Switch

Football Manager 2019 Touch
Football Manager 2019 Touch

Football Manager 2019 Touch jest już dostępny w edycji na konsolę Switch w oficjalnym sklepie Nintendo eShop. To już druga odsłona serii dostępna na platformie japońskiego giganta. Wersja 2019 Touch oferuje jednak wiele nowości i zmian, wykorzystując jednocześnie innowacyjne możliwości konsoli Nintendo.

FM19 Touch oferuje doświadczenie serii Football Manager w formie, która stawia największy nacisk na najważniejsze elementy zarządzania klubem – transfery, strategie i mecze. Wersja Switch pozwoli wciągnąć się w piłkarski świat zarówno w domu, jak i w drodze do pracy czy szkoły.

Football Manager 2019 Touch wprowadzi następujące zmiany:

  • STYLE TAKTYCZNE: Wprowadzenie szablonów taktycznych, które ułatwią planowanie strategii początkującym graczom. Szablony takie jak „Gegenpress”, „Tiki-Taka” czy „Catenaccio” będzie można także edytować.
  • ZMIANY W TRENINGU: Usprawniono i odświeżono moduł trenerski, który oddaje teraz lepiej szkolenie młodych zawodników, przygotowanie głównej drużyny pod kątem indywidualnych wydarzeń i przed całym sezonem.
  • SZKOLENIA STANOWISKOWE: Wprowadzono managerski elementarz, który pozwoli nowym graczom odnieść piłkarski sukces w prowadzeniu klubu.
  • ODŚWIEŻONY INTERFEJS: Interfejs odmalowano nową warstwą farby. Dodano także pomniejsze, lecz równie ważne zmiany, które sprawiają, że FM19 Touch jest najlepiej wyglądającą wersją serii.
  • WILLKOMMEN BUNDESLIGA: W grze pojawi się oficjalnie 1. i 2. Bundesliga, co oznacza, że gracze będą mogli w pełni cieszyć się oficjalnymi wzorami, logo klubów, trofeami czy wyglądem piłkarzy.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement