Football Manager 2019 Touch jest już dostępny na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Football Manager 2019 Touch
Football Manager 2019 Touch

Football Manager 2019 Touch jest już dostępny w edycji na konsolę Switch w oficjalnym sklepie Nintendo eShop. To już druga odsłona serii dostępna na platformie japońskiego giganta. Wersja 2019 Touch oferuje jednak wiele nowości i zmian, wykorzystując jednocześnie innowacyjne możliwości konsoli Nintendo.

FM19 Touch oferuje doświadczenie serii Football Manager w formie, która stawia największy nacisk na najważniejsze elementy zarządzania klubem – transfery, strategie i mecze. Wersja Switch pozwoli wciągnąć się w piłkarski świat zarówno w domu, jak i w drodze do pracy czy szkoły.

Football Manager 2019 Touch wprowadzi następujące zmiany:

  • STYLE TAKTYCZNE: Wprowadzenie szablonów taktycznych, które ułatwią planowanie strategii początkującym graczom. Szablony takie jak „Gegenpress”, „Tiki-Taka” czy „Catenaccio” będzie można także edytować.
  • ZMIANY W TRENINGU: Usprawniono i odświeżono moduł trenerski, który oddaje teraz lepiej szkolenie młodych zawodników, przygotowanie głównej drużyny pod kątem indywidualnych wydarzeń i przed całym sezonem.
  • SZKOLENIA STANOWISKOWE: Wprowadzono managerski elementarz, który pozwoli nowym graczom odnieść piłkarski sukces w prowadzeniu klubu.
  • ODŚWIEŻONY INTERFEJS: Interfejs odmalowano nową warstwą farby. Dodano także pomniejsze, lecz równie ważne zmiany, które sprawiają, że FM19 Touch jest najlepiej wyglądającą wersją serii.
  • WILLKOMMEN BUNDESLIGA: W grze pojawi się oficjalnie 1. i 2. Bundesliga, co oznacza, że gracze będą mogli w pełni cieszyć się oficjalnymi wzorami, logo klubów, trofeami czy wyglądem piłkarzy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów