Final Fantasy XV – demo na PC już w przyszłym tygodniu

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 2 min.
Final Fantasy XV

Final Fantasy XV zostało ciepło przyjęte na konsolach, gdzie sprzedało się już na pewno ponad 6.5 milionach sztuk. Mowa była o tym we wrześniu ubiegłego roku, więc te liczby mogą być trochę większe, ale i tak widać, że gra cieszy się popularnością. 6 marca 2018 roku Final Fantasy XV: Windows Edition ma pojawić się też na PC. Ma być to edycja, która ma być pecetowym odpowiednikiem Final Fantasy XV: Royal Edition. Ma ona zaoferować podstawową grę, a także wszystkie wydane do tej pory dodatki oraz aktualizacje. Oczywiście nie zabraknie też różnych ulepszeń graficznych, których nie można było zaimplementować w wersji konsolowej ze względu na stosunkowo niewielką moc obliczeniową.

W związku z tą bliską premierą Final Fantasy XV w przyszłym tygodniu ma się ukazać demo tej gry. Co prawda wcześniej można było sprawdzić Benchmark, ale uważam, że demo będzie znacznie lepiej przedstawiało jak radzi sobie nasz sprzęt z tą grą. Poza tym dla wszystkich, którzy kupią tę grę przed 1 maja ma być dostępny za darmo Half-Life Pack. Ma być on dostępny dla trybu singleplayer, jak i multiplayer. Składa się on z:

  • kombinezonu HEV
  • okularów naukowca
  • łomu

Co oznacza, że będzie można ubrać naszego bohatera w ubiór związany z Gordonem Freemanem.

Final Fantasy Xv

Źródło: https://twitter.com/FFXVEN

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów