Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

MOBILE

Final Fantasy XV Active Time Report – Episode Ardyn i wiele więcej

Ardyn Izunia Kingsglaive e1511980054972

W dzisiejszym Active Time Report twórcy Final Fantasy XV podsumowali pierwszy rok gry oraz zapowiedzieli wiele nowości, które do niej trafią na przestrzeni kolejnych miesięcy. Episode Ignis, który pojawi się już 13 grudnia, będzie przygodą na maksymalnie dwie godziny, jeśli nie będziemy zainteresowani dodatkowymi zakończeniami niewpływającymi na główną oś fabularną. W nadchodzącym rozszerzeniu pojawią się również dwa dodatkowe tryby: Extra Chapter oraz Extra Battle, gdzie Ignis stoczy bonusową walkę z Noctisem.

Pozostałe zapowiedzi:

 • Episode Ardyn pojawi się na początku 2018 r
 • Comrades 12 Grudnia otrzyma aktualizację m.in. skracającą loadingi oraz czas rekrutowania kompanów kontrolowanych przez AI, dodającą nowe zadania, ‚time battle quest’ z respawnującymi się przez wyznaczony czas przeciwnikami oraz likwidującą wiele bugów. W przyszłym roku również nie zabraknie update’ów.
 • Episode Ignis wypełniony będzie cutscenkami i będzie zawierać dwa razy więcej fabularnej zawartości w porównaniu z EP Prompto
 • W Grudniu każda z głównych postaci (Noctis/Ignis/Prompto/Gladio) stanie się w pełni grywalna i płynnie będziemy mogli się między nimi przełączać. Funkcja zadebiutuje już przed Episode Ignis!
 • Mobilny Final Fantasy XV został przeniesiony na zimę przez napotkane błędy
 • Nic nie stoi na przeszkodzie, by po aktualizacji ukończyć całą grę np. Prompto (chyba że fabularnie drużyna zostaje rozdzielona)
 • Japońscy plusowicze przez ograniczony czas będą mogli pobrać soundtrack: Final Fantasy XV Premium Musical Notes ”Piano Collections”
 • Drugi tom antologii FFXV (komiks) zadebiutuje w Japonii 27 Grudnia
 • W przyszłym roku doczekamy się trzech dodatków fabularnych, pierwszym z nich będzie wspomniany Episode Ardyn z początku 2018 r.
 • Luna zajęła drugie miejsce w ankiecie dotyczącej rozbudowy gry, więc najprawdobobniej doczeka się własnego dodatku. Twórcy zaznaczyli przy tym, że nie zamierzają ściśle trzymać się wyników i mogą ‚zawieść’ niektóre oczekiwania.
 • Przed Episode Ardyn historia świata gry ponownie zostanie rozbudowana, by wyjaśnić co nieco przed wydarzeniami z DLC. Twórcy chcą wprowadzać tego typu aktualizacje przed każdym z nadchodzących dodatków, więc darmowej, nowej zawartości również nie zabraknie.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement