Final Fantasy XII na Xbox One i Nintendo Switch z wieloma poprawkami

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Final Fantasy Xii The Zodiac Age
Final Fantasy Xii The Zodiac Age

Final Fantasy XII już w momencie ponownego debiutu na PlayStation 4 i PC zyskało wiele poprawek względem oryginału. Tym razem Square Enix również nie poszło na łatwiznę i wersje dla Xbox One i Nintendo Switch także doczekały się paru ulepszeń.

Port dla Xboksa One i Switcha pozwoli na szybką podmianę gambitu danej postaci, będziemy mogli przypisać je nawet do walk z danym typem przeciwnika. Nie zabraknie również trybu Nowa gra +, dzięki któremu postaci będą miały 90 poziom i wszystkie zdobyte wcześniej przedmioty. Do gry zostanie również wprowadzona możliwość zrestartowania wybranych przez nas klas dla każdego bohatera.

Najważniejszą zmianą dla wielu graczy może okazać się działanie gry w 60 klatkach/s w przypadku Xboksa One, wcześniej ta opcja była zarezerwowana wyłącznie dla komputerów osobistych.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age pojawi się 30 kwietnia bieżącego roku na Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2019/02/25/final-fantasy-xii-on-xbox-one-and-switch-gets-new-improvements-over-previous-versions

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów