FIFA 20 z pierwszym zwiastunem! W grze pojawi się tryb przypominający FIFA Street

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun gry FIFA 20. Możemy w nim zobaczyć, że pojawi się nowy tryb VOLTA Football, przypominający ukochaną przez fanów odsłonę serii FIFA Street. Już rok temu, przy okazji premiery Fify 19, wielu graczy pragnęło właśnie takiego trybu w najpopularniejszej grze sportowej od EA (było to spowodowane materiałami ukazującymi tego typu rozgrywkę). Jak się jednak wówczas okazało, był to jedynie grywalny moment w Drodze do sławy.

FIFA 20 zagości również na konsoli Switch. Specjalna wersja platformie Nintendo będzie nosić nazwę FIFA 20 Legacy Edition.

Kolejna odsłona serii FIFA pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 27 września. Czekacie na kolejną odsłonę Fify? Co chcielibyście jeszcze zobaczyć w odsłonie z numerkiem 20 w tytule?

FIFA 20 – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów