FIFA 19 z licencjami na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Fifa 19 Champions League
Fifa 19 Champions League

W tygodniu byliśmy świadkami zapowiedzi nowej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Piłka od Konami ma posiadać ponoć więcej niż zazwyczaj licencji, ale szczegółów nie poznaliśmy. Tymczasem EA ogłasza, że uzyskało licencję na Ligą Mistrzów i Ligą Europy, czyli puchary, do których przez ostatnie lata prawa posiadał właśnie PES.

Tak więc mimo szumnych zapowiedzi, japońska piłka otrzymała kolejny cios dzięki któremu FIFA 19 będzie miała do zaoferowania graczom dwa największe europejskie puchary.

Informacje jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone przez EA, ale ich źródło jest bardzo wiarygodne. Ujawnił je podczas transmisji turnieju esportowego, Evert ten Napel, popularny holenderski komentator, który nagrywa także komentarze do serii FIFA.

Co roku przez sześć lub siedem dni przygotowujemy nowe komentarza w Utrechcie z Youri Mulder. W 2019 roku gra będzie jeszcze lepsza, ponieważ otrzyma licencję do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nagrania już zostały skończone.

FIFA 19 ma zadebiutować w październiku tego roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch