Fast RMX wygląda na Nintendo Switch o wiele lepiej niż pierwowzór z Wii U

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Fast RMX to obok nowej Zeldy chyba obecnie najlepszy tytuł na konsolę Nintendo Switch. Podobnie jak wiele innych startowych produkcji wydanych na Switcha, gra pierwotnie ukazała się na konsoli Wii U pod tytułem Fast Racing Neo.

Digital Foundry postanowiło przyjrzeć się jej i sprawdzić, która wygląda lepiej. Okazuje się, że wersja na Switcha wygląda i działa o wiele lepiej niż ta na Wii U. Twórcy Shin’en Multimedia, nie ograniczyli się do prostego przeniesienia gry na nową platformę, a w prowadzili wiele dodatków i usprawnień.

Futurystyczne i szybkie wyścigi działają płynnie w 60 klatkach na sekundę zarówno w wersji tabletkowej jak i po podłączeniu do stacji. Poprawiono również skalowanie rozdzielczości. Fast RMX w wersji stacjonarnej działa w 900p i 1080p. Na tablecie natomiast najniższą rozdzielczością jest 720p. Fast Racing Neo na Wii U, miało tylko 30 klatek na sekundę i do tego niższą rozdzielczość skalowaną do dwóch wariantów 640 × 720 na 1280 × 720.

Przekonajcie się zresztą sami oglądając poniższy film:

Źródło: Eurogamer

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Graszzz pisze:

    Czyli teraz będzie ogrywania średniakow z Wii u w wyższej rozdzialce i pieprzenie o jaki to dobre. Tylko Zelda. Switch to narazie konsola jednej gry.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów