Farming Simulator 19 na szczycie

Dawid Szafraniak | | Przeczytasz w 1 minutę
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19

Choć seria Farming Simulator nadal dla wielu jest raczej obiektem żartów aniżeli poważną produkcją, tak tegoroczna odsłona rolniczych przygód bez większych trudności znalazła swoje miejsce na szczytach list growych przebojów. Świadczy o tym ponad milion sprzedanych kopii gry w zaledwie 10 dni od premiery (czytaj).

Interesujący z pewnością jest fakt, że trend ten nie ogranicza się do jakiegoś lokalnego rynku, w którego przypadku można by mówić o osobliwej specyfice. Sprzedaż gry notowała dobre wyniki zarówno w Europie, jak nawet i w Stanach Zjednoczonych. Swoją obecność odnotowała również w tygodniowych zestawieniu serwisu Steam, gdzie w okresie 17-23 listopada to właśnie Farming Simulator 19 uzyskał pierwszą lokatę. Warto zaznaczyć, że konkurencję stanowiły takie produkcje jak Monster Hunter: World czy Total War: Warhammer II.

O ile nie można tutaj mówić o ”zaoraniu” konkurencji, tak z pewnością tegoroczne plony były dla twórców rekordowe.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów