Fargo sezon 2 kompletuje obsadę

Sylwia | | Przeczytasz w 1 minutę

Patric Wilson, Ted Danson oraz Jean Smart dołączyli do obsady drugiego sezonu miniserialu Fargo. Drugi sezon przeniesie nas do 1979 roku w Sioux Falls a więc 27 lat przed wydarzeniami jakie miały miejsce w pierwszym sezonie. Patric Wilson zagra policjanta patrolującego, stanu Minnesota, Lou Solversona. Fani serialu znają już tę postać z pierwszego sezonu jako ojca policjantki Molly Solverson, policjanta na emeryturze  i właściciela  lokalnej knajpki. W poprzednim sezonie w postać Lou wcielił się Keith Carradine. W drugim sezonie, Solverson będzie prowadził śledztwo w które wmieszana jest mafia oraz lokalny gang. Ted Danson wcieli się w postać teścia Lou, Hanka Larrsona, weterana II wojny światowej oraz szeryfa Rock County, Minnesota. Jean Smart zagra Floyd Gerhardt, matriarchę stojącą na czele przestępczej rodziny Gerhardt.

Prócz wyżej wymienionych aktorów, obsadę uzupełnia już wcześniej obsadzona Kirsten Dunst, wcielająca się w postać Peggy Blomquist oraz Jessie Plemonds jako Ed, mąż postaci granej przez Dunst. Do obsady dołączyli również Nick Offerman, Brad Garrett, Jeffrey Donovan czy Kieran Culkin. Produkcja drugiego sezonu rusza w styczniu tego roku, premiera przewidziana jest na jesień.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów