Far Cry 5 – zwiastun fabularny i zawartość Przepustki Sezonowej

Far Cry 5 Season Pass

Premiera Far Cry 5 zbliża się wielkimi krokami. Liczba materiałów, które mają nam przypomnieć o tej grze i zachęcić nas do złożenia pre-ordera się zwiększa. Dziś Ubisoft podzielił się zwiastunem fabularnym oraz zawartością Season Passa do Far Cry 5. Zwiastun przybliża nam oczywiście fabułę, która nakręca ten tytuł. Szykuje się mnóstwo krwawej akcji związanej z kultem. Poza tym można usłyszeć polski dubbing, który w tym materiale mnie do siebie nie przekonuje. Na szczęście zawsze istnieje możliwość włączenia polskich napisów z angielskim dubbingiem.

Far Cry 5 – zwiastun fabularny

Jeśli chodzi o dodatki do Far Cry 5, czyli zawartość przepustki sezonowej do tej gry, to Ubisoft póki co planuje ich trzy sztuki:

  • Hours of Darkness – przenosimy się w czasy wojny wietnamskiej, gdzie przyjdzie nam walczyć z siłami Wietkongu
  • Dead Living Zombies – nieśmiertelna moda na zombie zawita też do Far Cry 5, gdzie będzie można anihilować hordy zombie w licznych scenariuszach
  • Lost on Mars – kolejny dodatek, który mocno odbiega od zawartości podstawki. Ruszymy w nim na Marsa, gdzie również będziemy musieli zabijać masy przeciwników. Tyle, że w tym przypadku są to pozaziemskie pajęczaki

Poza tym w skład przepustki sezonowej do Far Cry 5 ma wchodzić Far Cry 3 Classic Edition. Gracze, którzy nie mieli okazji wcześniej zagrać w tę odsłonę będą mieli idealną okazję na spróbowanie moim zdaniem najlepszej części serii Far Cry. Będzie ona dostępna już cztery tygodnie przed  premierą jako samodzielny produkt.

Far Cry 5 zadebiutuje na runku już 27 marca 2018 roku w edycji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.