Far Cry 5 – główną kampanię można ograć w trybie offline

Far Cry 5 1

Premiera Far Cry 5 już niebawem i Ubisoft rozwiewa ostatnie wątpliwości graczy.

Okazuje się, że całą kampanię fabularną w Far Cry 5 będzie można przejść w trybie offline i nie jest wymagane połączenie internetowe. Oczywiście od graczy, którzy wybiorą rozgrywkę w co-opie, gra będzie wymagać stałego połączenia z Internetem.

Wiemy na pewno, że w Far Cry 5 pojawią się mikrotransakcje. Ubisoft uspokaja jednak i twierdzi, że cała zawartość gry jest dostępna bez dodatkowych kosztów. Mikropłatności skuszą głównie leniwych graczy i podobnie jak w Assassin’s Creed Origins skupią się głównie na odblokowywaniu surowców, punktów doświadczenia i innych „przyśpieszaczy” rozgrywki.

„Zaprojektowaliśmy grę tak, aby była hojna, wszystko ustawiliśmy tak, aby nic nie zostało zablokowane, możesz po prostu zacząć grać i odkrywać, a Far Cry 5 Cię za to wynagrodzi.”

Mikrotransakcje będą dostępne zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w rozgrywce co-op, ale powinny zawsze zapewniać dostęp do zawartości kosmetycznych i opcjonalnych.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca 2018 na PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery na pewno zainteresuje was nowy live-action trailer, który możecie zobaczyć poniżej.

Far Cry 5 Live-Action Trailer