Fallout 76 zadebiutuje już w listopadzie!

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Fallout 76
Fallout 76

Bethesda nie zawodzi i planuje wydać Fallout 76 zaledwie kilka miesięcy po zapowiedzi gry. Produkcja ma zadebiutować dokładnie 14 listopada w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Akcja gry osadzona zostanie w USA, a dokładniej w zachodniej Virginii, gdzie nasz bohatera po 25 latach od upadku ostatniej bomby opuszcza kryptę numer 76. Co ważne, nasza postać opuszcza ją wraz innym  bohaterami sterowanymi przez graczy, gdyż Fallout 76 kładzie duży nacisk na współpracę i rozgrywkę wieloosobową. Twórcy jednak uspakajają i zapewniają, że grać będzie można w pojedynkę, ale rozgrywka będzie wówczas nieco trudniejsza.

Nowy Fallout ma jeszcze bardziej niż poprzednie odsłony koncentrować się na aspekcie survivalowy. Będzie się to wiązało chociażby z budowaniem bazy (C.A.M.P.), w której będziemy gromadzić surowce. Będzie ona również punktem startowym naszych kolejnych wypraw.

Fallout 76 ma być największą odsłoną w historii serii, a jego mapa czterokrotnie przekroczy rozmiar tej z Fallout 4. Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun gry.

Zwiastun Fallout 76

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów