Fallout 76 z materiałem z rozgrywki!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Fallout 76 to najnowsza część popularnej już serii gier RPG, za którą odpowiedzialna jest Bethesda. Omawiany tytuł został zapowiedziany stosunkowo niedawno, a już teraz znamy wiele szczegółów na jego tamat.

Fallout 76 to prequel poprzednich czterech części cyklu. Akcja rozgrywa się w USA w zachodniej Virginii, gdzie nasz bohater po 25 latach wychodzi z krypty o numerze 76. Ta część będzie mocno nastawiona na multiplayer i współpracę pomiędzy graczami, bowiem razem z nami kryptę opuszczą inni gracze, których będziemy mogli spotkać podczas zwiedzania postapokaliptycznego świata. Na szczęście dla wszystkich fanów gier single player, deweloper zapewnia, że będzie możliwość doświadczenia przygody w pojedynkę. Może się to jednak odbić na poziomie trudności.

Dzisiaj Bethesda na swoim kanale na platformie YouTube udostępniła fragment gameplayu ich najnowszej produkcji. Materiał z rozgrywki nosi tytuł „Welcome to West Virginia„.

Fallout 76 zadebiutuje już 14 listopada tego roku na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Fallout 76 – materiał z rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów