Fallout 76 z materiałem z rozgrywki!

fallout 76 official teaser trailer mp4 00 01 15 26 still004

Fallout 76 to najnowsza część popularnej już serii gier RPG, za którą odpowiedzialna jest Bethesda. Omawiany tytuł został zapowiedziany stosunkowo niedawno, a już teraz znamy wiele szczegółów na jego tamat.

Fallout 76 to prequel poprzednich czterech części cyklu. Akcja rozgrywa się w USA w zachodniej Virginii, gdzie nasz bohater po 25 latach wychodzi z krypty o numerze 76. Ta część będzie mocno nastawiona na multiplayer i współpracę pomiędzy graczami, bowiem razem z nami kryptę opuszczą inni gracze, których będziemy mogli spotkać podczas zwiedzania postapokaliptycznego świata. Na szczęście dla wszystkich fanów gier single player, deweloper zapewnia, że będzie możliwość doświadczenia przygody w pojedynkę. Może się to jednak odbić na poziomie trudności.

Dzisiaj Bethesda na swoim kanale na platformie YouTube udostępniła fragment gameplayu ich najnowszej produkcji. Materiał z rozgrywki nosi tytuł „Welcome to West Virginia„.

Fallout 76 zadebiutuje już 14 listopada tego roku na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Fallout 76 – materiał z rozgrywki