Fallout 76 – system PvP oparty na wojnach frakcji, nowe zadania i krypty pojawią się dopiero po premierze

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Bethesda poprzez swojego bloga ujawniła, co planuje wprowadzić do najnowszej odsłony kultowego cyklu gier Fallout. W notatce możemy przeczytać:

Mamy niesamowicie dużą listę aktualizacji, nad którymi zaczęliśmy już pracować. Są to ulepszenia systemu C.A.M.P., nowe zadania i wydarzenia, krypty, możliwość ponownego rozwoju postaci, system PvP oparty na wojnach frakcji i wiele więcej.

Bethesda przyznała niedawno, że planuje wpierać Fallout 76 przez długi czas, więc regularne eventy i świeża zawartość to podstawa. Obiecane zawartości pozytywnie nastawiają graczy, jednak musimy jeszcze trochę poczekać, aby ocenić, jak wypada to w praktyce.

Fallout 76 dziś ma premierę. Gra pojawiła się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Fallout 76 – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów