Fallout 4 jest obecnie najchętniej ogrywaną produkcją na platformie Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Liczba graczy Fallout 4 na platformie Steam rośnie w kosmicznym tempie. Produkcja Bethesda Game Studios pobiła już liczbę aktywnych graczy w jednym czasie, takich produkcji jak Grand Theft Auto V czy Skyrim. Do rekordzistów Fallout 4 ma jeszcze daleko, ale wśród dużych produkcji platformowych postapokaliptyczna przygoda na Steamie nie ma sobie równych.

Wczoraj w Fallout 4 grało jednocześnie ponad 445 tys. graczy. Z takim wynikiem gra może obecnie konkurować jedynie z takie sieciowymi tuzami jak Counter-Strike Global Offensive oraz Dota 2. Produkcje te potrafią jednocześnie zgromadzić przed komputerami nawet ponad milion graczy.

Wśród dużych produkcji multiplatformowych do tej pory rekord należał do GTA V, które na platformie Valve zgromadziło jednocześnie przeszło 300 tys. graczy.

fallout

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów