Expeditions: Viking z filmem prezentującym system walki

Expeditions Viking e1486552943789

Expeditions: Viking to kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wcieli się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi knują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga.

Dziś deweloper opublikował materiał prezentujący system walki w Expeditions: Viking. Na najnowszym filmie Jonas Wæver (dyrektor kreatywny), pokazuje ponad 70 umiejętności, które pojawią się w grze.

„Expeditions: Viking to RPG pozbawione klas – chcieliśmy, żeby gracze mieli możliwość eksperymentowania i łączenia całej gamy zróżnicowanych broni i umiejętności. W najnowszym filmiku sami gramy w nasz tytuł i pokazujemy graczom, w jaki sposób będą mogli stworzyć drużynę, wewnątrz której umiejętności i bronie będą się wzajemnie uzupełniały.”

Gra daje spore możliwości i pozwala wcielić się w życie prawdziwego wikinga. Zadaniem gracza jest organizowanie wypraw wojennych, zbieranie łupów, ale i dyplomacja i zawieranie sojuszów.

Premiera gry już w tym miesiącu, 27 kwietnia. Nasze wrażenia z wersji przedpremierowej.


Źródło: Informacja prasowa