Exorder – polska gra niezależna zmierza na Nintendo Switch

| | Przeczytasz w 1 minutę
Exorder
Exorder

Jak poinformowało polskie Solid9 Studio, ich debiutancka produkcja Exorder doczeka się premiery na Nintendo Switch. Premiera ustalona została na 27 września a pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje warszawskie Fat Dog Games. Z naszą recenzją PC-towej wersji Exorder możecie zapoznać się tutaj. Poniżej możecie obejrzeć trailer przygotowany z okazji nadchodzącej premiery.

Exorder Screen2

Exorder jest strategią turową, w której naszym głównym celem jest wyeliminowanie wojsk przeciwnika. Fabuła gry przeniesie nas na wyspę podzieloną pomiędzy trzy królestwa: Federację Klanów, Zakon Vermilion i Cerulean. Po śmierci króla Cerulean prawo do sukcesji tronu ma dwójka jego dzieci, co rzecz jasna zaowocuje konfliktem. Kampania składa się z 12 misji, w których pokierujemy losami księżniczki imieniem Beyla. Pozytywnym aspektem produkcji z pewnością jest bajkowa, humorystyczna, pełna nasyconych kolorów oprawa graficzna.

Exorder – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów