Dodatek Euro Truck Simulator 2: Vive La France po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na Poznań Game Arena 2016

Euro Truck Simulator 2 Vive La France e1476803546766

Dodatek Vive La France do Euro Truck Simulator 2 zostanie po raz pierwszy  zaprezentowany światu podczas targów Poznań Game Arena 2016. Na stoisku IMGN.PRO Euro Truck Simulator 2: Vive La France zostanie udostępniony dla graczy na dwóch specjalnie przygotowanych siedziskach, wyposażonych w kierownice Logitech G27.

Będzie to pierwszy na świecie, publiczny pokaz najnowszej odsłony Euro Truck Simulator 2. Jakich nowości mogą spodziewać się gracze?

  • Przede wszystkim całkowitemu przemodelowaniu poddana zostanie stolica Francji – Paryż, a ta część kraju która, była obecna w grze do tej pory zostanie całkowicie odświeżona.
  • Pojawią się trzy nowe punkty rozładunkowe, każdy z innym stopniem trudności. Zwiększona zostanie różnorodność punktów dostarczania ładunków.
  • Nowe tereny to zupełnie nowa szata roślinna i około piętnaście nowych lokalizacji w postaci miast, malowniczych francuskich wiosek i punktów orientacyjnych.

Premiera dodatku planowana jest na 2017 rok. Targi Poznań Game Arena rozpoczną się w najbliższy piątek i trwać będą do niedzieli.