ESRB zdradza nadejście Final Fantasy XV Royal Edition na PS4 i Xbox One

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Organizacja ESRB, odpowiedzialna za ocenianie zawartości i wyznaczanie granic wiekowych dla każdej gry wideo swoim najnowszym wpisem zdradziła istnienie Final Fantasy XV Royal Edition, które najprawdopodobniej będzie posiadać wszystkie dotychczas wydane dodatki oraz aktualizacje, dodające m.in. nowe cutscenki i bestiariusz.

Na ten moment nie wiadomo jednak, co dokładnie będzie zawierać ta edycja, ponieważ ESRB skupiło się wyłącznie na ogólnym zarysie gry, podkreślając kilka z jej cech, takich jak przemoc, pojawiające się co jakiś czas słowo ‚sh&t’ oraz częściową nagość. Zabrakło również daty premiery, przez co ciężko określić, czy nowe wydanie uwzględni w jakiś sposób drugiego season passa, który już niedługo powinien zostać ogłoszony przez Square Enix, a nawet czy pierwsze trzy dodatki (EP Gladiolus, Prompto i Ignis) znajdą się na płycie, a nie w postaci zdrapki na przepustkę sezonową.

Final Fantasy XV – Zwiastun produkcji oraz motyw przewodni:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/esrb-rates-final-fantasy-xv-royal-edition-ps4-xbox-one

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Anonim napisał(a):

    A o wydaniu na PC wciąż coś cicho… oby dobrze zoptymalizowali.

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch