ESL One Cologne 2015 ze świetnymi wynikami oglądalności

Captura de pantalla 2015 08 12 a las 1.23.19 p.m.

Na imprezie ESL One Cologne 2015 mierzyły się najlepsze drużyny z całego świata w grze Counter Strike: Global Offensive. Jednak organizatorzy nie mogli się spodziewać tak świetnej oglądalności. W całych zawodach odnotowano aż…27 milionów wyświetleń w serwisie Twitch.TV! To wielki skok choćby w porównaniu z poprzednim rokiem, co potwierdza tylko fakt, że wirtualne rozgrywki stają się coraz popularniejsze.

Do konkursu dostały się dwie polskie drużyny, jednak do ćwierć finału  wszedł zespół Virtus.pro. Nasi zawodnicy pokonali zeszłorocznych mistrzów, co mogło być zaskoczeniem aż 2:0. W półfinale Polacy musieli się zmierzyć z kolejnym, trudnym zespołem. Niestety, szwedzki Fnatic ostatecznie wygrał to starcie 2:1, gdzie w finale z francuskim Team EnVyUs zwyciężył 2:0.

Gratulujemy zwycięzcom, a naszym zawodnikom życzymy sukcesów w dalszej karierze.