Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Electronic Arts jeszcze w tym roku wyda nowe Plants vs. Zombies i nie tylko

Electronic Arts
Electronic Arts

Electronic Arts w niedawnym telefonicznym sprawozdaniu finansowym przyznało, że podlegające wydawcy studia pracują nad nową odsłoną Need for Speed i Plants vs. Zombies. Nie podano dokładnych dat wydania obu nadchodzących tytułów, ale powinny pojawić się w tym roku między październikiem a grudniem. Warto dodać, że w połowie listopada zadebiutuje Star Wars Jedi Fallen Order.

Niepowiedziane  na ten moment gry mają zadebiutować na komputerach i konsolach, więc większość graczy na całym świecie będzie w stanie je sprawdzić jeszcze przed wydaniem konsol nowych generacji.

Pojawiły się również dodatkowe informacje i okazuje się, że Elektronicy nie porzucą Anthem, choć nie są zadowoleni z debiutu gry i jej przyjęcia przez graczy i recenzentów. Apex Legends będzie nadal rozwijany, a w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na kolejne gry w uniwersum Titanfall.

Końcówka tego roku będzie jednak zarezerwowana dla Gwiezdnych Wojen, Need for Speed, Plants vs. Zombies i kolejnych odsłon sportowych serii FIFA i NBA Live.

Nowe Plants vs. Zombies to jedyna pewna informacja ze sprawozdania finansowego Electronic Arts. Wydawca jednak nie potwierdził niedawnego wycieku związanego z grą o podtytule Garden Warfare 3.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement