Electronic Arts jeszcze w tym roku wyda nowe Plants vs. Zombies i nie tylko

Electronic Arts
Electronic Arts

Electronic Arts w niedawnym telefonicznym sprawozdaniu finansowym przyznało, że podlegające wydawcy studia pracują nad nową odsłoną Need for Speed i Plants vs. Zombies. Nie podano dokładnych dat wydania obu nadchodzących tytułów, ale powinny pojawić się w tym roku między październikiem a grudniem. Warto dodać, że w połowie listopada zadebiutuje Star Wars Jedi Fallen Order.

Niepowiedziane  na ten moment gry mają zadebiutować na komputerach i konsolach, więc większość graczy na całym świecie będzie w stanie je sprawdzić jeszcze przed wydaniem konsol nowych generacji.

Pojawiły się również dodatkowe informacje i okazuje się, że Elektronicy nie porzucą Anthem, choć nie są zadowoleni z debiutu gry i jej przyjęcia przez graczy i recenzentów. Apex Legends będzie nadal rozwijany, a w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na kolejne gry w uniwersum Titanfall.

Końcówka tego roku będzie jednak zarezerwowana dla Gwiezdnych Wojen, Need for Speed, Plants vs. Zombies i kolejnych odsłon sportowych serii FIFA i NBA Live.

Nowe Plants vs. Zombies to jedyna pewna informacja ze sprawozdania finansowego Electronic Arts. Wydawca jednak nie potwierdził niedawnego wycieku związanego z grą o podtytule Garden Warfare 3.


Źródło: https://www.gamespot.com/articles/ea-reveals-new-need-for-speed-and-plants-vs-zombie/1100-6466714/