EA szuka pomocy przy naprawianiu Anthem

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem
Anthem

EA i BioWare nie mogą zaliczyć debiutu Anthem do udanych, a pomimo, że od premiery gry minęły już dwa tygodnie,  zamieszanie wokół niej trwa w najlepsze. O tym, co nie wypaliło w najnowszej produkcji ojców kultowej serii Mass Effect , możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. Lista problemów technicznych, z którymi boryka się Anthem jest nadzwyczajnie długa. Pomimo wysiłków podjętych przez deweloperów nie udało się sprostać wszystkim bolączkom.

Dlatego też EA postanowiło szukać pomocy u fanów, w celu zdiagnozowania i naprawienia błędów doprowadzających do wyłączenia lub restartowania się konsoli czy spadków napięcia. Kilku użytkowników zgłosiło także, że niestabilność Anthem doprowadziła do bezpowrotnego uszkodzenia ich sprzętu, co brzmi dość poważnie. Sam wydawca, póki co, nie wypowiedział się oficjalnie w tej kwestii. Omawiana sytuacja dotyczy wersji na PlayStation 4.

Jeśli macie lub mieliście podobny problem, to tutaj możecie dołożyć swoją cegiełkę i być może przyczynić się do jego rozwiązania.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów