EA SPORTS UFC 3 na premierowym zwiastunie

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

EA SPORTS UFC 3 swoją premierę miał w ten piątek – gra ukazała się na konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One. EA Sports reklamuje UFC 3 jako najbardziej rewolucyjną grę poświęconą sportom walki, która umożliwia graczom śledzenie świata UFC przez cały rok. UFC 3 ma być lepszy od poprzedniej odsłony, dzięki zestawowi nowych funkcji, animacji oraz trybów gry. Na wyróżnienie zasługuje nowa kariera, w której – po raz pierwszy w historii – wybory dokonywane poza oktagonem mają wpływ na drogę do mistrzostwa. UFC 3 otrzymało także polską lokalizację tekstową.

Ciekawostka – w grze obok Conora McGregora, czyli zawodnika z okładki gry i jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w MMA, pojawiła się też polska gwiazda tego sportu Joanna Jędrzejczyk. Wśród wielu zawodników jest jeszcze trójka z Polski: Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz i Krzysztof Jotko.

EA SPORTS UFC 3 zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów