EA może być dumne, dzięki Anthem do kasy wpadło 100 milionów dolarów

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem Legion Świtu
Anthem Legion Świtu

Anthem prawdopodobnie przebił barierę 100 milionów dolarów za sprzedaż tylko cyfrowych edycji gry od momentu swojego debiutu 22 lutego bieżącego roku.

Raport SuperData wskazuje na 100 milionowy zysk Electronic Arts w kwestii sprzedaży gry na konsolach. Mało tego, wydawca zarobiło 3,5 miliona dolarów na mikro płatnościach dostępnych w grze (dane dotyczą PS4 i Xbox One).

Anthem™ – Wersja Demo 20190126222053

Podane dane mogą się jednak mijać z prawdą. SuperData w swoich szacunkach opieraja się na ilości, prawdopodobieństwie i trendach. Pod uwagę brane są wyłącznie dwie platformy i nie ma nawet wzmianki o wersji na PC.

W lutym EA chciało, żeby Anthem w ciągu sześciu tygodni zdobyło 6 milionów aktywnych graczy. Nie wiemy czy udało się sprostać temu zadaniu, ale biorąc pod uwagę 100 milionów dochodów, cel mógł zostać zrealizowany.

Anthem zadebiutował na PlayStation 4, Xbox One i PC 22 lutego bieżącego roku.

Źródło: https://www.destructoid.com/anthem-has-likely-cracked-100-million-in-digital-revenue-but-who-really-knows-547381.phtml

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów