EA anulowało NBA Live 20

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Nba Live 19
Nba Live 19

Fani wirtualnego basketu nie mają ostatnio łatwego życia. Najpopularniejsza seria od 2K Gamesod dwóch lat ostro pikuje, a jedyna konkurencja anulowała własnie tegoroczną odsłonę. Choć informacja ta nie jest zbyt dużym zaskoczeniem, gdyż NBA Live 20 nie maiło nawet ustalonej dokładnej daty premiery, to jednak fani serii mogą czuć się rozczarowani. Zeszłoroczna edycja prezentowała solidny poziom i wydawało się, że w tym roku NBA Live ma szanse zagarnąć sobie zmęczonych mikropłatnościami fanów cyklu NBA 2K.

Wczoraj na swoim blogu Elektronicy ogłosili, że „pracują nad czymś nowym i zdecydowanie innym od tego co doświadczaliśmy w przeszłości”. Oznacza to mniej więcej tyle, że sama seria nie została jeszcze pogrzebana, ale prawdopodobnie jej nowa odsłona ukaże się wyłącznie na platformach przyszłej generacji.

NBA Live 20 to nie pierwszy przypadek anulowania części koszykarskiego cyklu. Wcześniej podobny los spotkał NBA Live 12 i NBA Live 13 oraz dwie mobilne gry NBA Live 11 i NBA Live Mobile.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów