EA Access jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
EA Access

Usługa EA Access dostępna będzie od lipca również na konsoli PlayStation 4 – poinformowała firma Electronic Arts.

Ceny abonamentu będą takie jak sam jak w przypadku komputerów osobistych oraz Xbox One. Oznacza to, że za miesięczne członkostwo będzie trzeba zapłacić 14.99 zł, natomiast roczna subskrypcja to wydatek rzędu 79.99 zł.

„Niezmiennie inwestujemy w usługi cyfrowe i subskrypcyjne, a oferowanie naszych gier do jeszcze większej liczby osób na obu konsolach jest ekscytującą perspektywą dla wszystkich” – powiedział Matt Bilbey, wiceprezes ds. rozwoju strategicznego

„Naszym celem jest zapewnienie graczom większego wyboru, aby mogli grać w nasze gry tam gdzie chcą i tak jak chcą. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaoferować im usługę EA Access na PlayStation 4” – dodał.

EA Access jest usługą abonamentowa dla graczy. Dzięki niej użytkownicy mogą zagrać w tytuły wyprodukowane przez Electronic Arts, które znajdują się w ofercie. Warto dodać, że lista dostępnych gier jest sukcesywnie rozszerzana.

Ponadto subskrypcja daje możliwość wypróbowania nowych gier przed ich premierą. Pozwala także nabywać cyfrowe produkty Electronic Arts takie jak gry, dodatki oraz przepustki sezonowe z 10% zniżką.

Warto wspomnieć, że już w marcu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, które mówiły o możliwości pojawienia się opisywanej usługi na konsoli PlayStation 4.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów