Dzisiaj premiera Farming Simulator 17: Edycja Platynowa

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Dziś zadebiutowało w sklepach najbardziej rozbudowane wydanie gry Farming Simulator 17. Edycja Platynowa dostępna jest na platformy PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery PC/Mac. Najnowsza wersja zawiera nie tylko wersję podstawową Farming Simulator 17, ale również wiele nowej zawartości – obszar Ameryki Południowej, nowy plon oraz nowe pojazdy, w tym kultowy polski kombajn marki Bizon!

W tej wersji gry Farming Simulator 2017 gracze mają do dyspozycji ponad 280 wiernie odtworzonych pojazdów i maszyn od ponad 80 producentów. Są to między innymi marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra), a także nowe modele, dostępne tylko w wersji platynowej, takie jak polski Bizon, Stara, TT, Randon, FMŻ czy Gessner Industries. Gracze mogą uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep oraz pociągów. Towary można sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać gospodarstwo. Dostępny jest również tryb online, który pozwala prowadzić rozgrywkę z innymi graczami. Można również korzystać z modyfikacji stworzonych przez społeczność!

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów