Dzisiaj premiera Call of Duty: WWII. Recenzenci są na tak, gracze są na nie

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Wwii
Call Of Duty Wwii

Call of Duty: WWII, to najnowsza odsłona kultowej serii gier FPS. Produkcja od dzisiaj jest dostępne w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej.

Choć kolejne odsłon z cyklu Call of Duty pojawiają się regularnie każdego roku, to najnowsza część była wyjątkowo wyczekiwana. Twórcy w końcu wysłuchali oczekiwań graczy i akcję Call of Duty: WWII osadzili w realiach II wojny światowej. Można więc stwierdzić, że najbardziej rozpoznawalna marka Activision, powraca do swoich korzeni. Nowy tytuł zabiera graczy na fronty największego konfliktu zbrojnego w historii, ukazane przez pryzmat osobistej historii heroizmu i nienaruszalnych więzi braterstwa w ogniu walki o uratowanie świata przed tyranią.

Call of Duty: WWII oczywiście nie samą kampanią będzie stało. Dla wielu graczy kwintesencją marki jest niezwykle grywalny tryb multiplayer, jak również przerażającego trybu kooperacji, Zombie Naziści.

W sieci już się pojawiły pierwsze recenzje strzelanki od Sledgehammer Games, których oceny końcowe wskazują, że nowe Call of Duty to bardzo dobra gra. Na tę chwilę, z 31 recenzji na Metacritic, średnia ocena wynosi 8.6/10. Brakuje również ocen bradzo skrajnych. Najniższą oceną wystawił dotąd serwis M3 – 7/10), a najwyższą Digital Chumps – 9.5/10.

Co ciekawe, wielu graczy nie podziela zachwytu mediów gamingowych. Z ponad 160 opinii, średnia ocena na Metacritic wynosi mizerne 4.8/10. Gra jest chwalona za oprawę graficzną, ale sama kampania jest sztampowa i bardzo krótka. Wiele osób narzeka, że Call of Duty: WWII, oferuje najkrótszą fabułę w historii serii, a na jej ukończenie wystarczy poświęcić pięć godzin.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów