Dzisiaj Monster Hunter: World debiutuje na konsolach. Zobacz premierowy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter World
Monster Hunter World

Monster Hunter: World to obok Dragon Ball FighterZ największa premiera stycznia i wszystko wskazuje na to, że również kandydat do grona największych hitów dopiero co rozpoczętego roku. Krytycy są niemal zgodni – Monster Hunter: World, to nie tylko świetna odsłona serii, ale również produkcja, która może przekonać do siebie graczy stroniących od japońskich produkcji.

Sezon polowanie na potwory od dzisiaj uznajemy za otwarty i z tej też okazji Capcom opublikował premiery zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Deweloper obiecuje również, że gra będzie systematycznie wpierana i dodawany będzie nowy content poprzez darmowe aktualizacje.

Ciekawie zapowiada się również mała kolaboracja z Horizon Zero Dawn. Otóż od dzisiaj do 8 lutego, ekskluzywnie na PlayStation 4 dostępny jest wyjątkowy quest, za wykonanie którego otrzymuje się strój dla kociego kompana. Dzięki niemu kot wygląda jak Czujka, jedna z maszyn z gry Horizon Zero Dawn.

Monster Hunter: World jest dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jesienią zadebiutuje na PC. Twórcy niedawno ujawnili, że nie planują premiery na konsolę Nintendo Switch.

Zwiastun premierowy Monster Hunter: World

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów