Dziś zadebiutowała aktualizacja Gran Turismo Sport – jest nowa zawartość i kilka zmian

Redakcja | | Przeczytasz w 2 min.

Właśnie dzisiaj pojawiła się łatka do Gran Turismo Sport oznaczona numerem 1.06, która wprowadziła do gry 3 nowe samochody dostępne za darmo:

 • ISO Rivolta Zagato VGT
 • Audi R18
 • Shelby Cobra 427

Dodatkowo dostęp do trybu kampanii, krajobrazów i edytora barw nie będzie wymagał podłączenia do sieci (jednakże połączenie z siecią wciąż będzie wymagane do zapisania postępów). Ponadto usprawnieniom ulegnie balans rozgrywki i inne mechanizmy w grze.

Gran Turismo Sport w grudniu dostanie większą aktualizację

Już w grudniu GT Sport otrzyma kolejną darmową aktualizację, która wprowadzi do gry nowy tryb dla pojedynczego gracza – GT League bazujący na założeniach GT Mode znanego z poprzednich odsłon serii. Gracze będą mogli wziąć udział w wyścigach ułożonych w rozgrywki pucharowe posegregowane z uwagi na rodzaj samochodów oraz poziom zaawansowania gracza. W GT League dostępne będą również wyścigi wytrzymałościowe (endurance) a w 2018 r. pojawią się kolejne zawody. Grudniowa aktualizacja da graczom także dostęp do 12 nowych pojazdów:

 1. Mazda RX-7 Spirit R Type A (FD)
 2. Nissan Skyline GT-R V・spec II (R32)
 3. Nissan Skyline GT-R V・spec II Nür (R34)
 4. Ford F-150 SVT Raptor
 5. Lamborghini Countach LP400
 6. Ferrari F40
 7. Ferrari Enzo Ferrari
 8. KTM X-BOW R
 9. Suzuki Swift Sport
 10. Volkswagen Sambabus Typ 2 (T1)
 11. Chris Holstrom Concepts 1967 Chevy Nova
 12. Chevrolet Corvette Stingray Convertible (C3)

Do Marca 2018 r. Polyphony Digital planuje dodać do Gran Turismo Sport około 50 samochodów, a same aktualizacje gry zaplanowane są również na kolejne miesiące, wśród których znajdą się także nowe trasy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów