Dziś premiera polskiego Daymare: 1998

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Daymare 1998
Daymare 1998

Dzisiaj swoją premierę miało Daymare: 1988, produkcja od gliwickiego studia Destructive Creations. Twórcy kontrowersyjnego Hatred oraz świetnie przyjętego RTS-a Ancestors Legacy postanowili spróbować swoich sił w kolejnym gatunku jakim jest horror. Przy tworzeniu gry polska firma połączyła siły z Invader Studios, zdolną ekipą pracującą chociażby przy remake’u Resident Evil 2. Gra jest już dostępna na Steam i możecie nabyć ją z 10% zniżką. Zachęcam także do zapoznania się z najnowszym trailerem produkcji.

Daymare: 1988 – trailer

Daymare: 1998 będzie trzecioosobowym horrorem, z mocno zaakcentowanym aspektem survivalowym. Twórcy zapowiadają hardcorową mechanikę przetrwania oraz trudnych do zabicia wrogów. Strategiczne podejście do walki oraz rozwiązywanie zagadek, będzie kluczowe do osiągnięcia sukcesu. W grze wcielmy się w trójkę bohaterów – elitarnego żołnierza, pilota helikoptera oraz leśniczego. Odkrywają oni straszną tajemnicę pobliskiego ośrodka badawczego, który na skutek eksperymentów, przekształcił spokojne miasteczko w prawdziwą strefę śmierci.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów