Dziś premiera Anthem. Szykujcie się na sporo popremierowej zawartości

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem
Anthem

Anthem, nowa kooperacyjna gra od BioWare debiutuje dziś na Xbox One, PC oraz PlayStation 4. Choć tytuł spotkał się z dość umiarkowanymi recenzjami, to twórcy zapowiadają, że gra niebawem otrzyma tonę darmowej zawartości i będzie wpierana przez wiele miesięcy.

W Anthem gracze wcielą się w rolę Freelancerów, którzy dzięki współpracy wykorzystują unikalne atuty każdego Javelina. Bohaterowie zmierzą się z Monitorem, przywódcą militarystycznej frakcji Dominium, który stara się zawładnąć mocami stworzenia i zniszczenia dla własnych celów. Gracze muszą pokrzyżować antagoniście jego plany przejęcia mocy Hymnu Stworzenia, który mógłby spustoszyć cały świat i pogrążyć planetę w ostatecznym chaosie.

Casey Hudson, dyrektor generalny BioWare jest podekscytowany debiutem gry i zapowiada, że premierowa wersja, to dopiero początek historii:

Czuję się podobnie jak w chwili, kiedy uruchomiliśmy oryginalną trylogię Mass Effect. Jestem podekscytowany, niespokojny i niesamowicie dumny z tego, co osiągnął nasz zespół. Mam szczerą nadzieję, że nasi gracze będą zadowoleni z tego, co stworzyliśmy, i z niecierpliwością czekam na niezliczone historie, które im opowiemy w świecie Anthem w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów